Dagmara Kołodziejczyk

Psycholog, Certyfikowany Coach ICC
Partner w Pracowni Satysfakcji

Specjalizuje się w problematyce współczesnej roli kobiet na stanowiskach menedżerskich w kontekście przywództwa, pewności siebie, utrzymania równowagi pomiędzy życiem zawodowym, a osobistym.

Ekspertka w dziedzinie rozwijania umiejętności interpersonalnych i kształtowania efektywnych relacji zawodowych kadry menedżerskiej, budowania efektywnych zespołów, wspierania indywidualnych osób we wzmacnianiu poczucia własnej wartości i realizowaniu marzeń i pasji.

Certyfikowany Coach ICC (International Coaching Community), Certyfikowany Coach A-Nc (Analityc-Network coaching) oraz Akredytowany Coach Izby Coachingu. Trener. Członek Prezydium Izby Coachingu w latach 2010-2014.

Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Warszawskim, doktorantka i wykładowca w Szkole Głównej Handlowej. Współpracuje z Akademią Leona Koźmińskiego.

Autorka wielu publikacji z zakresu rozwoju osobistego, coachingu, innowacyjności, zarządzania. Realizuje projekty na rzecz osób wykluczonych społecznie, nauczycieli, rodziców w ramach działań podejmowanych przez organizacje pozarządowe.

Specjalizacja w ramach następujących zagadnień:

 • psychologiczne aspekty współczesnej roli kobiety w biznesie
 • kształtowanie przywództwa na miarę nowych czasów
 • najnowsze osiągnięcia psychologii w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi
 • work/life balance kobiet na stanowiskach mendeżerskich
 • komunikacja i budowanie efektywnych relacji zawodowych i osobistych
 • coaching / mentoring

Magdalena Drzewiecka

Trener Rozwoju Osobistego
Certyfikowany Coach EMCC

Specjalizuje się we współpracy z menedżerkami, które pracując w dynamicznie zmieniającym się środowisku biznesowym muszą sprawnie i szybko podejmować kluczowe decyzje. Współpracuje z kobietami na stanowiskach kierowniczych, które poszukują równowagi, chcą odkryć siebie i realizować swoje pasje. W swojej pracy łączy praktykę biznesową, wiedzę oraz umiejętności coachingowe i doświadczenie trenerskie.

Ukończyła Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, Wyższą Szkołę Zarządzania i Marketingu, certyfikowany Master i Team Coach. Absolwentka kursu Porozumienie Bez Przemocy i wielu innych szkoleń z zakresu rozwoju osobistego i edukacji.
Właściciel Pracowni Nastroju i firmy szkoleniowej ABC Relacji.
Wspiera działalność kobiet organizując warsztaty i spotkania budujące relacje między kobietami i efektywną wymianę doświadczeń. Poprzez wykorzystanie metod coachingowych, działań twórczych, metafor – w bezpieczny sposób prowadzi „za drugą stronę lustra”. Realizuje autorskie warsztaty dla Kobiet „Naprawdę jaka jestem”.

Prywatnie działa na rzecz edukacji wspierając szkoły, nauczycieli i rodziców w budowaniu prawdziwych relacji w oparciu o zrozumienie, szacunek i akceptację.

Specjalizacja w ramach następujacych zagadnień:

 • budowanie efektywnych relacji kadry menedżerskiej w zakresie kompetencji miękkich
 • komunikacja w firmie z wykorzystaniem elementów kompetencji miękkich
 • motywacja, asertywność, kreatywność pracowników
 • sposoby radzenia sobie ze stresem zawodowym
 • zarządzanie czasem i organizacją pracy menedżerek
 • równowaga psychiczna w pracy a pasja życiowa
 • jak budować pozycję zawodową kobiet w środowisku prawniczym
 • kobiety kierujące zespołami prawników

Aga Pou

Projektantka
Stylistka

Aga Pou absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, obroniła dyplom na wydziale Tkaniny i Ubioru.
Od kilkunastu lat jest właścicielką firmy odzieżowej „Na Pokaz”, która z powodzeniem współpracuje z największymi korporacjami w Polsce i na świecie.

Jako Aga Pou wielokrotnie pokazywała swoje kolekcje w Alei Projektantów wśród czołówki polskich designerów podczas Fashion Week Poland, jak również podczas pokazów Fashion Winter Night w Mediolanie, CPD w Dusseldorfie, Warsaw Fashion Weekend, Warsaw Fashion Street, Sopot Fashion Days i wielu innych.

Jest laureatką Talent Warsaw Fashion Street oraz międzynarodowego konkursu Fashion Culture. Zasiadała również w jury konkursów dla młodych projektantów.

Jej kreacje nosi wiele znanych postaci ze świata show-biznesu. Wpółpracowała przy ubieraniu prowadzących telewizyjnych programówm jak np. „Must be the music”, „Bitwa na głosy”. Miała również przyjemność ubrać chór śpiewający hymn podczas ceremonii otwarcia Euro 2012 w Polsce.

Oprócz publikacji w wielu gazetach branżowych i nie tylko, jej kolekcje zostały docenione przez brytyjskiego i włoskiego Vogue oraz były prezentowane w Fashion TV oraz Fashion One.

Jeden z jej ubiorów znajduje się w stałej ekspozycji Muzeum Etnograficznego w Warszawie.
Swoje kreacje sprzedaje z powodzeniem zarówno w Polsce jak i za granicą.
Aga Pou projektuje kolekcje dla kobiet i mężczyzn, jak również z wielką przyjemnością realizuje projekty na indywidualne zamówienie. Jej ubiory cechuje wielka różnorodność, kreatywność, wysoka jakość wykonania oraz dbałość o detal.
Przygotowując swe kolekcje regularnie odwiedza targi trendów oraz tkanin np. w Mediolanie, Paryżu.

W wolnych chwilach maluje obrazy i projektuje wnętrza.